OPTİK CAMLARSEKTÖREL YENİLİKLER
Trend

Silhouette Cam Üretimine Başladı.

cesur iş kararlarına ve sürekli inovasyona olan bağlılığıyla tanınıyor. ile artık %100 bütünlüğünü garanti ediyor. Kendi optik camlarını üreterek, iş ortakları olan gözlükçülerine müşterileri için mükemmel özel gözlükler üretme konusunda iddialı .
Ser optik Silhouette Vision Sensation camlarının Türkiye’de satışına 2017 yılında başladı. Silhouette Vision Sensation Satış Müdürü olarak atanan Silhouette yıllardır bu proje için çalıştığını ve nihayetinde çok ileri bir teknoloji ile Silhouette çerçevelerinin şablonlarına özel bir yazılım geliştirilerek şablona göre üretim yapmaya başladıklarını ve yalnızca Silhouette çerçevelerine hizmet verdiklerini söyledi. Arev hanım, “Silhouette bir cam tedarikçisi olarak görmemek farklı cam markaları ile karşılaştırmamak lazım. Muadil tablosuna koymamak ve ürünün kalitesi değil de hizmetin şekli olarak bunu yapmamak lazım. Çünkü Silhouette çerçeveye ve Silhouette şablonuna göre hesaplanmış bir tasarım ile ortaya çıktı. ” diye sözlerine ekledi.
Silhouette 1.6 , 1.67 indekslerde Tek Odaklı, ve Ofis Camları üretiyor. Şubat ayı ile birlikte bütün Silhouette güneş gözlüklerine de aynı cam hizmetini vermeye başlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
); ga('require', 'linkid'); ga('send', 'pageview');