SEKTÖRDEN HABERLERSEKTÖREL YENİLİKLER

İstabul Odası Seçimleri İptal Edilebilir.

(Covid-19 ) yayılmasının önüne geçmek amaçlı ülke genelinde alınan önlemler , seçimlerinide etkileyecekmiş gibi gözüküyor. İstanbul Büyük Şehir Beldiyesi bünyesinde bulunan toplantı ve etkinliklerini iptal etmesi üzerine İBB Fatih Spor Salonu Kullanılamaması Hakkında İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası bir açıklama yayınladı. İstanbul Büyük Şehir belediyesi seçim etkinliğini iptal ettiğini duyurdu. Fatih ilçe Seçim Kurulu Başkanlığının yapacağı açıklamaya göre seçim takvimi yenilenme olasılığı yüksek görünüyor. İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası Duyurusu.

Değerli Üye Meslektaşlarımız
Bilindiği üzere 28-29 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Olağan Genel Kurul Toplantısı için kullanılacak yerin İBB Fatih Spor Salonu olması sebebiyle bugün İBB tarafından yapılan e-mail ile bildirim sonrası Nisan 2020 dönemine kadar bütün kapalı tesislerin kullanımına izin verilmeyeceği ifade edilmiştir.
Ancak Genel kurul hazırlıkları, Fatih İlçe Seçim kurulu ile sürdürülen hazırlıklar ve resmi prosedürler sonucunda takvim ve diğer işler yapılmaktadır.
Odamız Yönetim kurulunca gerekli görüşmeler devam etmekte olup, değişiklik olması halinde de siz değerli üyelerimize ayrıca bilgilendirmeler yapılacak olup, şuan için sürdürülen görüşmeleri sizlerle paylaşmak istedik.
Bilgilerinize

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
); ga('require', 'linkid'); ga('send', 'pageview');