Sektörden HaberlerSektörel Yenilikler

Başkandan Teşekkür Mesajı

19. Bölge GüneyDoğu Optisyen Gözlükçüler Odası Başkanından teşekkür mesajı

       TEŞEKKÜR ZAMANI
Değerli dostlar sevgili melektaşlarım
Geçmiş olduğumuz bu uzun ve zorlu süreçte bizleri yüreklendirip cesaretlendirerek bugünlere taşıyan tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum
Bölgemizdeki 12 kadim şehirden oluşan odamızın seçimli ilk genel kuruluna sıcaklık uzaklık pandemi demeden katılarak mesleki sorumluluğunu yerine getirip bizlere verdikleri görevle bizleri onurlandıran tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Bizler yaptığımız oluşumda bizlere destek veren vermeyen tüm meslektaşlarımızın yararına geleceğine çalışmak için mücadelemizi sürdüreceğiz.
Zaman kırılma kin tutma küsme darılma bir birimizi suçlama zamanı değil zaman meslektaşlarımızın aşına işine geleceğine sahip çıkma zamanı.
Seçimlerde bizi Şanlıurfa’da çok iyi misafir eden peygamberler şehri urfamızdaki meslektaşlarımıza bir ömür minnet borçluyuz.Seçimin açıklanması ile beraber bizleri ilk tebrik edip onurlu erdemli bir tavır gösteren vakur bir duruş sergileyen sayın kurucu başkanımız Mustafa UMA başkanıma bu güne kadar verdikleri emekten dolayı sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum .
Meslektaşlarımızdan aldığımız bu görevi layıkıyla yapmayı onlara mahçup olmamayı rabbim bize nasip etsin.Değerli meslektaşlarıma sevgili dostlarıma mutlu günler sağlıklı bereketli işler dilerim.

Abdurrahim ERDOĞAN
19.Bölge Güneydoğu Optisyen Gözlükçüler odası
Başkanı

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
); ga('require', 'linkid'); ga('send', 'pageview');