UncategorizedSEKTÖRDEN HABERLER

Adellens’ten Duyuru .

DEĞERLİ DOSTLARIMIZA DUYURUMUZ…

* Optik A.Ş. olarak 2016 yılından bu yana tıbbı cihaz&medikal optik ürünleri üretim sektöründe merkez&fabrika ve 8 şubemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz, kısa zamanda güncel teknolojimiz, sizler ve deneyimli ekibimiz sayesinde önemli bir yer edindik, bunu teknolojik gelişimlerle,kaliteyi güven odaklı devam ettirip yanınızda olmaya devam edeceğiz.

*İçinde bulunduğumuz malum küresel salgın COVİD-19 boyutuna ulaştığından bu açıklamayı yapma ihtiyacı hâsıl olmuştur.

*Malumunuz bu durum ekonomik ve sosyal hayatı derinden etkilemektedir. Bu süreci hep birlikte milli birlik, ekonomik dayanışma ve en az zarar ile atlamak hepimizin ortak paydası olmalıdır.

*Bu süreç ve sonrasında sizlere kesintisiz hizmet verebilmekve bu hizmetin sürdürülebilir olması tek amacımızdır.

* Adellens Optik ailesi olarak bu zor zamanda dostlarımızın üretim&hizmet süreçlerinde olduğu gibi ödemesüreçlerinde de, yanında olduğumuzu bildirmek isteriz.

**Nisan & Mayıs vadeli  Senet&Çeki olan müşterilerimiz için sahadaki arkadaşlarımız ve finansımız ortak çalışarak sizlerle irtibata geçecektir. Adellens ailesi olarak bu zorlu süreçte yanınızda olacağız ve bu süreci birlikte dayanışma içinde atlatacağız.

**Açık hesap çalışan haftalık ve aylık ödeme yapan müşterilerimizin de bu süreci birlikte yönetebilmemiz için sahadaki arkadaşlarımızla irtibat halinde olmalarını rica ediyoruz.

Malum süreçte sizlere hizmetimizde aksama olmaması ve ticari hayatı/üretim sürecini sürdürülebilirtutmak için nakit ve vadeli tahsilat sürecimizin yaşaması hayati önem taşımaktadır, alınan kararlarile bu süreci en az zarar ile atlamayı ve en önemli ihtiyacın sağlık olduğunu bildirmek ister Sağlıklı günler dileriz.

ADELLENS OPTİK SAN. VE TİC. A.Ş

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
); ga('require', 'linkid'); ga('send', 'pageview');