SEKTÖREL YENİLİKLERSEKTÖRDEN HABERLER

TOGB Merkez Yönetim Kurulunda Değişiklik

Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği Merkez yönetim kurulunun 04.09.2019 tarihli olağanüstü toplantısında alınan 17 sayılı kararı ile “Birlik Merkez yönetim kurulundan istifa nedeniyle boşalan üyeliklere yedeklerin davet edilmesi ve yeniden görev dağılımı” konuları ile odalarımızın kuruluşuna dair hususları görüşüp karara bağlamak üzere 06.09.2019 tarihinde olağan üstü toplanılmasına karar verilmiş olup; Yönetim kurulumuzca istifa talepleri karara bağlanmış ve bu toplantıda yapılan gizli oylamada, Merkez yönetim kurulunda değişikliğe gidilmesi katılan üyelerin oy birliği ile kararı kabul edilmiş ve Başkanlık, 2.Başkanlık, Genel sekreterlik, Genel sekreter yardımcılığı ve genel saymanlık görevleri için yine gizli oylamaya gidilmiştir.

Katılan üyelerin oy birliği ile;
Birlik Başkanı  : Mahmut Aydın
2. Başkan         : Mustafa Uma
Genel sekreter : İlker Akgül
Genel sekreter yardımcısı : Adil Kutay Oruç
Genel sayman : Sırrı Alan
Üyeler : Mahmut Yetim, Turgut Vardi, Engin Bulut, İsmail Bozkurt

Olarak seçildikleri görülmüş ve buna göre alınmış olan 06.09.2019 tarihli ve 18 sayılı karar uyarınca yeni merkez kurulu oluşturulmuştur.
Meslektaşlarımızın bilgilerine sunulur.
T.O.G.B. Merkez Yönetim Kurulu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu kavga bitmez sandalye kapmaca oynuyorlar oyun içinde oyun var bu mesleğe ihanet edenler büyük genel kurulda hesap verecekler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
); ga('require', 'linkid'); ga('send', 'pageview');